Арт-резиденція та Мобільне поп-ап представництво Маріуполя «PostMost»

До тих, хто не їде в Маріуполь, Маріуполь вирушить сам... у вигляді стилізованого контейнера. У ньому живе справжнє море, що шумить, та AR-експонати, що розповідають історію міста.
Крім цього, в поп-ап Маріуполь увійде результат трьох арт-резиденцій, мета яких розкрити Маріуполь з зовсім різних сторін.
Брати участь у резиденціях можуть митці з різних куточків України та світу.
Тематика резиденцій:
Маріуполь,
що дихає морем. Місто морське
Жива історія Маріуполя. Місто з ідентичністю
Маріуполь міцний, сталевий. Місто індустріальне
15 - 24
липня
2021
25 липня
- 3 серпня 2021
4 -13 серпня 2021
Для участі у резиденції необхідно заповнити форму

Заявки приймаються до 15.06.21
Розгляд поданих заявок комісією з 16.06 до 20.06.21
Оголошення результатів не пізніше 23.06.21
Члени експертної комісії трьох мистецьких резиденцій:
Катерина Рай - мистецтвознавиця, дослідниця сучасного візуального мистецтва. Кураторка скульптурного проєкту M17 Sculpture Project, міжнародного скульптурного форуму Reforming space, сокураторка резиденції «Тривимірне мистецтво у VR | OFAR | Open Format Art Residence» в проекті Мала культурна столиця, співзасновниця інноваційної платформи Pangram.
Ліна Романуха - арт-менеджерка та кураторка, отримала ступінь магістра з культурології НаУКМА. Працювала у різних мистецьких інституціях, серед яких Центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса, Карась Галерея, PinchukArtCentre. Після резиденції у Delfina Foundation (Лондон, Велика Британія) працювала у фонді «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив» менеджеркою проектів, а також курувала проект «Арт-Середа» та Програму міжнародних резиденцій. Зараз є менеджеркою програми міжнародних резиденцій House of Europe (Goethe Institute).
Ірина Полікарчук - директорка і кураторка публічної програми Галереї Артсвіт; співзасновниця Центру сучасної культури у Дніпрі. Готує публічну програму галереї Артсвіт (виставки, освітні програми, дослідження, резиденції, публікації), встановлює партнерські відносини (національні та міжнародні), координує роботу колективу та займається управлінням проєктами.
Дмитро Чепурний - куратор, культуролог, дослідник сучасного мистецтва. Народився у 1994 році у місті Луганську, закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Має 7 років досвіду роботи у сфері культури, тривалий час співпрацював з фондом «Ізоляція», стажувався в Університеті Сент-Ендрюс у Великобританії. Протягом останніх років Дмитро був учасником багатьох програм обміну, стажувань та резиденцій в Україні та світі. Організатор низки мистецьких резиденцій на сході України, останні проєкти: міжнародна літня школа «The Plant Gave Us Everything» (2019), міжнародна резиденція «Landscape As a Monument» (2020). Співавтор видання «Кураторський посібник» (2020). Живе та працює в Києві.