Унікальна гранд-подія «Дорога додому» від режисера Влада Троїцького буде реалізована 28 травня 2021 на трасі Н20 Маріуполь - Донецьк.
Спеціальна подія «Дорога додому»

Подія буде створена спеціально для Маріуполя, її тривалість 1 година і повторюватись вона більше ніколи не буде.
Спец-подія є рефлексією на актуальну сьогодні тему для України, особливо Східного регіону. Проте акцентом є не тема війни і болю, а тема миру: того що нас всіх об’єднує, що дає нам надію - спільна побудова дому і розвитку світлого майбутнього, спільних мрій та початок творення сучасної, нової міфології. В проекті будуть задіяні як маріупольські, так і актори з інших українських міст, перформери та музиканти.
Мистецькі елементи
Під час спец-події будуть поєднуватись наступні мистецькі елементи:
Музичний виступ етно-хаос гурту DakhaBrakha

Масштабна металева інсталяція
на мосту «Дерево життя»

Візуальний відео-арт на елементи (поверхню) мосту та полотна
Димові просторові візуальні ефекти

Театрально-перформативний супровід

Все це поєднується в єдиний унікальний мультидисциплінарний проект, що відбуватиметься на одній дорозі – перспективі у майбутнє.

Металева інсталяція «Дерево життя»
Металева інсталяція «Дерево життя» буде знаходитись зверху посередині мосту, загальні розміри інсталяції: висота - 8 метрів верхньої частини та 6 метрів нижньої частини, ширина - 4-6 метрів. Інсталяція буде створена із металу із захисним шаром порошкової фарби.

Інсталяція матиме противандальні укріплення та залишиться на мосту після перформансу. Кінетична інсталяція у вигляді дерева з корінням, закріплена посеред мосту таким чином, що верхня частина розташовується на поверхні, а нижня - "коріння" - знаходиться під мостом, складаючи враження проростання поверхні моста наскрізь, і утворюючи цілісну композицію для глядачів, що рухаються трасою.

Авторство та створення інсталяції: Дмитро Костюминський, Олексій Нужний

Перформативний супровід
Перформативний супровід: протягом всієї події під мостом та на мосту буде відбуватися поставлений Владиславом Троїцьким перформативно-театральний акт, що відображатиме тему побудови спільного дому, майбутнього, перетину шляхів й людських життів.
Основним простором події буде старий міст
Основним простором події буде старий міст (30 км від Маріуполя у сторону Волновахи).

Глядачі події розташовуватимуться перед мостом на зеленій зоні на безпечній відстані, а також достатній для перегляду. Всі глядачі розташовуватимуться згідно актуальних на момент проведення події карантинних обмежень.

Як потрапити
Важливо: подія проходитиме під відкритим небом на природньому майданчику. Стільців на заході не передбачено. Просимо глядачів подбати про відповідний до погодних умов одяг, що закриває ноги, закрите взуття та парасольки.
Зареєструватись на спец-подію можна у культурно-туристичному центрі "Вежа"
Для реєстрації треба надати ксерокопію паспорту (1-2 сторінки та прописка). Це необхідно для отримання дозволів і оперативного проходження блокпостів.
Деталі за номером
Cпецподія “Дорога додому” реалізується командою ГОГОЛЬFest

Реалізується в рамках проєкту культурно-мистецьких ініціатив "Діалог мовою мистецтва" за підтримки Українського культурного фонду

Діалог мовою мистецтва